LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Laboratorní, pokladní, dílenské židle

Laboratorní, pokladní a dílenské židle

Čtěte více»

DOPRAVA a DOBÍRKA u nás ZDARMA

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
3280
3300
2 položky

Laboratorní, dílenské a pokladní židle

Výběr laboratorních pneumatických židlí a stoliček až po židle pro čisté prostory, židle antistatické, pokladní a dílenské - hygienické, flexibilní, kompaktní.

V žádném jiném pracovním prostředí nenajdete požadavky tak přísné jako v laboratoři. Laboratorní židle z naší nabídky se nejen přizpůsobí různým pracovním polohám uživatele, např. poloze nakloněné dopředu u mikroskopu, ale pyšní se také hygienickým certifikátem a kompaktní konstrukcí. Mohou být také flexibilně nastaveny podle individuální potřeby. Jedná se o řešení sezení, které se tak dokonale přizpůsobí specifickým požadavkům laboratorních pracovišť.

Laboratoře musí splňovat celou řadu požadavků, které se mohou postupem času měnit. Aby byla vaše laboratoř flexibilní a vhodná pro pohodlnou a efektivní práci, nabízíme širokou škálu laboratorních židlí a stoliček. Díky používání vhodné židle se můžete lépe soustředit na práci a soustředěný i po delší dobu. Nastavitelné funkce: Sedadlo se může upravit mechanicky nebo pneumaticky a většina sedadel se může pro snadné použití otáčet o 360 °; některé židle a stoličky mohou mít další ergonomické vlastnosti, včetně možnosti nastavení úhlu sklonu opěradla nebo sedadla Konstrukce rámu může být z litého hliníku, nylonem vyztuženého skelného vlákna nebo hladké nebo ocelové s povrchovou úpravou RAL.

Materiál sedáků, zádových opěr a područek:

  • dřevo

  • polyuretan: odolnost vůči nečistotám čalouněné židle vinylové židle

  • područky a loketní opěrky jsou volitelné ve fixních polohách nebo nastavitelné

  • nožky mohou být na kolečkách pro tvrdé nebo měkké (kobercové) povrchy nebo mohou být také vybaveny kluzáky pro snadný pohyb na tvrdých površích

Mezi další možnosti sezení patří židle pro čisté prostory, které jsou obvykle vyrobeny z pevných materiálů, které lze snadno čistit a židle antistatické ESD (elektrostatický výboj). Tyto židle jsou konstruovány tak, aby odváděly statickou elektřinu z pracoviště s přítomností elektronických komponentů a těkavých chemikálií. Všechny součásti židle včetně speciální látky a koleček jsou vodivé (ESD - ElectroStatic Discharge) provedený atest CATAS 13/95, protokol 35904/1, měřený odpor: 0,1 M Ω. 

Pokladní židle

Židle pro pokladny vyžadují minimální prostor, nicméně musí být pohodlné a bezpečné. Všechny modely z naší nabídky poskytují komfortní a ergonomické sezení. Vysoké pokladní židle mohou být opatřeny kruhem pro opěru nohou. Dále mohou být židle opatřeny kluzáky nebo kolečky.

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.