Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Sklopné stolové podnože z naší nabídky jsou speciálně určeny pro gastro provozy, jídelny, konferenční a kulturní sály, učebny a školící místnosti. Podnoží je charakteristické pevnou, kvalitní a jednoduchou konstrukcí, uzamykatelným mechanismem. Rám podnoží je kovový s několika povrchovými úpravami. V případě nerovnosti podlahy mohou být podnože opatřený vyrovnávacími - rektifikačními kluzáky.

Rámy podnoží jsou k dispozici v několika tvarech a výškách. Díky sklopnému mechanismu je možno stoly stohovat a jednoduše skladovat. Pro snadnou manipulaci je možno použít speciální transportní vozík ze stejné produktové řady. Ke skládacím podnožím nabízíme také široký sortiment stolových desek z různým materiálů, nebo si také můžete objednat kompletní skládací stoly s různými rozměry stolových plátů a dekorů.

Jako novinku jsme do našeho sortimentu zařadily sklopné stolové podnože na kolečkách, vhodné pro konferenční sály, kancelářské prostory a jednací místnosti. Kancelářské a konferenční stoly se sklopnou podnoží na kolečkách se s agilitou a rychlostí okamžitě přizpůsobit každé situaci.

Systém konferenčních stolů s kolečky umožňuje libovolné uspořádání interiéru během několika minut. Tyto stoly jsou mobilní, funkční a mimořádně snadno ovladatelné. Díky těmto stolům lze prostor upravit dle požadavků doslova několika pohyby. A když to není potřeba, zabírá stůl při skladování velmi málo „prostoru“

Stoly se skládacími podnožemi jsou vždy připraveny k použití. Různé prvky tohoto systému dávají možnost dosáhnout co nejúčinnějšího uspořádání konferenčních prostor, kanceláří, učeben nebo školících rychle a kdykoliv. Jedná se o kus nábytku, který se přizpůsobí vašim potřebám.

Konstrukce mobilních, skládacích konferenčních stolů je k dispozici v různých povrchových úpravách. Pro zaslání doporučených rozměrů stolových desek na různé typy podnoží nás neváhejte kontaktovat. Díky volitelným konektorům lze stoly spojovat do různých konfigurací. V našem e-shopu také můžete zakoupit kompletní skládací stoly s typizovanými stolovými deskami.

Top