Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Kancelářský nábytek Easy Space

Kancelářský nábytek

Čtěte více»
Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
5940
19020
56 položek

Nábytek do kanceláře Easy Space

Easy Space je modulový systém kancelářského nábytku, založený na jednoduchých řešeních, díky kterým je možné vytvářet libovolné konfigurace pracovišť. Systém umožňuje uspořádat samostatná, dvojitá nebo týmová kancelářská pracoviště, prostory typu open space, recepce a konferenční sály.

Inteligentní uspořádání kancelářského prostoru je klíčovým aspektem návrhu jakékoliv kanceláře. Easy Space umožňuje maximální přizpůsobení prostoru bez nutnosti vzdát se ergonomie. Kancelářská pracovní místa jsou pohodlné, ale také přívětivé pro zaměstnance.

Díky nábytku Easy Space mají zaměstnanci v dosahu vše, co potřebují k výkonu své každodenní práce. Pracovní stereotypy se stávají intuitivními a snadnými. Nejen jednotlivá kancelářská pracoviště, ale celá kancelář se stává maximálně funkční. Práce a spolupráce jdou ruku v ruce. Energie zaměstnanců se tak může zaměřit na činy, ne na boj s kancelářským zařízením.

Top