LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
0
85000
492 položek

Kancelářský nábytek

Potřeby našich zákazníků se mění. Jako dodavatel kancelářského nábytku a kancelářských židlí se maximálně snažíme, abychom nové požadavky plnili a dokonce překračovali. Naše nabídka se neustále rozšiřuje díky spolupráci s několika předními evropskými výrobci, kteří neustále vylepšují a inovují své produkty.

V souladu s očekáváním našich zákazníků a nejnovějšími trendy v oblasti kancelářského nábytku nabízíme nové modely kancelářských křesel, ergonomických kancelářských a konferenčních židlí, dále pohovek, křesel a dalšího doplňkového kancelářského nábytku.

Při zařazování nových produktů do naší nabídky vycházíme z našich dlouhodobých zkušeností a dokážeme tak nabízet řešení kancelářských prostor i té nejvyšší kvality splňující potřeby nejnáročnějších zákazníků. 

Zařizujete kancelář nábytkem? Naše produktové řady kancelářského nábytku vás uspokojí svým technickým řešením, designem, cenou i kvalitou. Produkty z nabídky LUK nábytek Zlín se vyznačují kvalitou, širokou nabídkou dekorů a cenovou dostupností. Díky ergonomickými tvarům, širokému výběru dekorů a povrchových úprav je náš nábytek vhodný pro vybavení jakéhokoliv kancelářského interiéru od soukromých a rezidentních přes kancelářské až k prostorám veřejným, stejně tak i vybavení sportovních a kulturních středisek, přednáškových sálů i jiných prostor.

Námi nabízený sortiment kancelářského nábytku je založený na jednoduchých řešeních, díky kterým je možno vytvářet libovolné konfigurace pracovišť, jako samostatná, dvojitá nebo týmová kancelářská pracoviště, větší prostory typu open space, recepce, konferenční sály a ostatní veřejné prostory. Potřebujete zařídit kancelářské prostory co nejdříve? Nabízíme nábytek skladem s velmi krátkými lhůtami dodání a dopravou v rámci ČR zdarma. Na trhu s kancelářským nábytkem máme více než desetiletou zkušenost. Námi zastupovaní výrobci jsou si jisti svými produkty tak, že na zboží prodávané v našem e-shopu poskytujeme mimo zákonné dvouleté záruční lhůty, záruku 3 a 5 let. Některé řady kancelářského nábytku jsme schopni dodat k zákazníkovi do 24 hodin. 

Kancelářský nábytek LUK s.r.o. nabízí mimo jiné 4 obchodní značky v odvětví nábytku, vlastněných skupinou Nowy Styl Group považovanou za jednu z největších výrobních společností v nábytkářském průmyslu. Komplexní řešení kancelářských prostor nabízí neomezené možnosti uspořádání s přihlédnutím ke specifičnosti prostoru a očekávání zákazníků. Prezentujeme systémy kancelářského a konferenčního nábytku spolu s nábytkem určený pro místa k odpočinku, čekárny a recepce. Široké uplatnění nacházejí produkty nejen v kancelářích, manažerských pracovnách a konferenčních místnostech, ale rovněž ve veřejných objektech nebo prostorách pro čekání a relaxaci. Přehled nábytkových řad:

  • kancelářský nábytek Easy Space - kvalitní produktová řada charakteristická snadným vytvořením libovolných konfigurací pracovišť
  • kancelářský nábytek Primo Space - výjimečný designem, ergonomií, množstvím volitelných prvků, díky kterým je možno přizpůsobit  pracoviště individuálním potřebám uživatele
  • kancelářský nábytek Primo Space Managerial - charakteristický nejvyšší kvalitou, designem, ergonomickým a funkčním řešením pro managerská pracoviště
  • SQart Workstation - různorodá řešení pro všechny typy kancelářských prostor za přijatelnou cenu, poskytuje nekonečná řešení při uspořádání pracovišť
  • SQart Managerial - manažerská nábytková řada vyniká dokonalým zpracováním každého detailu
  • eRange - luxusní, dokonalý kancelářský nábytek kde nejvyšší kvalita je standardem
  • Play&Work - ucelený systém kancelářského nábytku umožňujícího vytvoření pracovišť podle individuálních potřeb zaměstnanců, cena Red Dot design 2016
  • produktová řada kancelářského nábytku SAND - moderní modulární kancelářský nábytek, který se dokáž přizpůsobit každému kancelářskému prostoru
  • kancelářský nábytek LEVITATE - inspirován přírodou a trendem v designu domácích kanceláří, což umožňuje uživatelům kanceláře pocit, jako by byli doma. Dřevo je hlavním prvkem návrhu tohoto kancelářského systému.

Prvotřídní kvalita kancelářského nábytku je u nás standard. Poskytujeme celkové řešení potřeb našich zákazníků, klademe důraz na kvalitu, spolehlivost, komfort a ergonomii. Kanceláře firem jsou systémem, kde se všechny jejich části vzájemně ovlivňují. Pokud jsou dobře uspořádány, tak přímo pozitivně ovlivňují celkový výkon společnosti. Základem je tedy osobní přístup ke klientovi při řešení konkrétních uspořádání jednotlivých oddělení a prostorových uspořádání firemních kanceláří nábytkem. Dále nelze opomenout možnost postupných organizačních změn uvnitř firmy nebo její další rozvoj. Proto je nutné aby navrhovaná uspořádání kancelářských prostor byla co nejvíce variabilní. Při vybavování kancelářských prostor nábytkem je našim cílem vytvořit dokonalou kancelář, kde se budete cítit jako doma.

LUK nábytek s.r.o.

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.