Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Skládací konferenční stoly

DOPRAVA a DOBÍRKA u nás ZDARMA

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
3731
10800
23 položek

banketové a konferenční stoly

Jsme dodavatelem banketových a konferenčních stolů. Naše modely jsou k dispozici v desítkách velikostí a ve více než 100 barvách stolových desek. Standardní banketové a konferenční stoly mají patentovaný skládací systém, který zaručuje funkčnost a bezpečnost každého vyrobeného stolu. Při navrhování každého modelu je věnována zvláštní pozornost jejich funkčnosti.

Stoly musí být lehké, stabilní a velmi odolné. Společným bodem těchto tří atributů je stolová konstrukce, která poskytuje nejlepší užitné parametry. Zaručujeme rychlé dodání a nejlepší ceny. Tyto stoly jsou ideální do hotelů, kulturních a konferenčních sálů, učeben, školících místností a dalších veřejných prostor.

Skládací stoly z produktové řady Line jsou levnější verzí stolů z řady Standard. Stolové desky z řady Line jsou k dispozici v základní paletě barev a ve srovnání se stoly Standard je skládací systém vyroben z ocelových pružin. Také u této produktové řady stolů garantujeme vysokou kvalitu stolů za velmi dobré ceny. Můžete si vybrat z několika různých tvarů stolových desek, které zahrnují i půlkruhové nebo rohové prvky

V naší nabídce najdete také sklopné podnože vhodné k různým rozměrům stolových desek a stoly se sklopnou stolovou deskou vhodné pro kancelářské a konferenční místnosti. Pro zaslání kompletní nabídky nás neváhejte kontaktovat.

Top