LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Výškově nastavitelné kancelářské stoly

Pokud sedíte dlouhé hodiny u stolu, není to pro vaši páteř to nejlepší. Stoly vybavené elektrickým nebo manuálním nastavením výšky vám nabízí možnost plnit vaše každodenní úkoly vsedě nebo ve stoje a jsou klíčovým produktem pro ergonomické pracoviště. Tyto stoly umožňují měnit pracovní polohu od sezení po stání nebo polosezení. To má pozitivní dopad na zdraví každého uživatele a tím také na produktivitu a lepší komfort při práci.

Výškově nastavitelné stoly eModel a Play and Work – stoly které s vámi drží krok

Tyto výškově stavitelnlářské stoly jsou důležitým prvkem ergonomického pracoviště. Dlouhé hodiny strávené u kancelářského stolu, rozhodně není dobré pro vaši páteř. Kancelářský stůl s elektrickým nebo manuálním nastavením výšky umožňuje plnit každodenní úkoly v sedící i stojící pozici což přináší úlevu páteři a zádovým svalům.

Výškově stavitelné stoly jsou perfektní řešení pro všechny uživatele bez ohledu na jejich výšku např. pro velmi vysoké osoby. Díky široké škále možností úprav, je možné uspořádat kancelářské pracovní místo optimálním způsobem a přizpůsobit je individuálním potřebám lidí. Současné organizace již nejsou založeny pouze na individuální práci. Obrovský důraz je kladen na setkání, formálních i neformálních.

Kancelářský elektricky nebo manuálně stavitelný stůl je také ideálním řešením pro konferenční prostory. Je vhodný pro dlouhá jednání v pohodlné pozici vsedě, ale také umožňuje rychlým a spontánním schůzkám ve stoje, které jsou díky tomuto řešení kratší a efektivnější. K dispozici je také dvou pracoviště rozdělené čalouněným panelem, který zlepšuje akustický komfort.

Elektricky a manuálně výškově stavitelné stoly jsou k dispozici s několika rozměry stolových desek v různých dekorech, s možností vrchního a spodního panelu zvyšujícího akustickou pohodu. Podnoží je s povrchovou úpravou bílá nebo černá. K doplňkům také patří možnost zásuvek integrovaných do stolové desky, držáky monitorů a pc nebo bezdrátová nabíječka mobilních telefonů.

Výškově nastavitelné stoly ALFA UP

Stoly s elektricky stavitelnou výškou charakteristické přijatelnou cenou, moderním – minimalistickým vzhledem. Tyto stoly splňují požadavky na bezpečnost a ergonomii kancelářských pracovišť. Stoy Alfa UP jsou opatřeny dvěma výkonnými elektromotory, které zaručují přesný synchronizovaný pohyb. ALFA UP je řešením pro vaše zdravá záda. Výšková stavitelnost umožňuje správné nastavení výšky desky stolu, která je pro každého individuální.

Díky zdvihacímu mechanismu můžete také střídat sezení a stání, což výrazně snižuje riziko bolesti zad a přináší vítanou změnu při práci. Ve stoje dochází k uvolnění svalů v oblasti šíje, protažení nohou a zapojení břišních svalů, čímž snižujete tlak na meziobratlové ploténky. Zároveň je váha vašich paží při správném nastavení nesena pracovní deskou.

Podnoží stolu se skládá ze tří segmentů umožňujících výškovou stavitelnost v rozmezí 630-1290 mm. ALFA UP je odolný, lehký, má tichý provoz a snadnou montáž do 7minut. Stůl je vybaven antikolizním systémem, analogovým ovladačem nebo ovladačem s displeyem a pamětí. K výškově stavitelným stolům patří vhodně zvolené kancelářské židle, které splňují požadavky na ergonomické pracoviště.

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.