LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

Kancelářské skříně

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
580
23150
162 položek

Kvalitní, elegantní a cenově dostupné skříně do kanceláří i domácností.

Kancelářské skříně z naší nabídky mohou být otevřené, kombinované, se skleněnými, žaluziovými, posuvnými nebo s plnými dveřmi. Všechny skříně mají rektifikační nohy s nimiž se dají regulovat do výšky, což je důležité v místnostech s nerovnou podlahou. Skříně z našeho sortimentu se také dají kombinovat do různých sestav. Pro ukončení těchto kombinací se používají policové rohové skříně půlkruhového tvaru.

Variabilní úložné systémy kancelářských skříní se vyznačují funkčním designem mají široké uplatnění ve vybavení referentských pracovišť, kanceláří managementu, jednacích místností, aj. V nabídce naleznete také niky a rohové niky určené pro vybavení kanceláří. Díky širokému sortimentu skříní je možno zajistit co možná nejlepší organizaci práce a ukládání dokumentů v kanceláři. Naše nabídka zahrnuje:

  • otevřené kancelářské skříně
  • uzamykatelné kancelářské skříně
  • skříně s křídlovými dveřmi • skříně s posuvnými dvířky
  • skříně s roletovými dvířky • skříně se skleněnými dvířky
  • kancelářské skříně kombinované
  • sestavy kancelářských skříní
  • šatní skříně
  • systémy skříní a otevřených regálů

Vybavujete kanceláře skříněmi? Máme řešení pro každého. Naše nabídka je charakteristická vynikající kvalitou, designem a funkčností za přijatelnou cenu. Kancelářské skříně nízké, středně vysoké nebo vysoké, uzamykatelné, policové, šatní, žaluziové - v závislosti na vaší poptávce. V každém kancelářském prostoru by měly být vhodné skříně pro dokumenty, šanony, katalogy nebo vzorníky. 

Mnohostranná využitelnost a různorodost námi nabízených kancelářských skříní vám pomůže zorganizovat kancelář podle představ co nejefektivněji. Dále také doporučujeme velmi kvalitní a designově atraktivní kancelářské skříně a skříňové sestavy z produktových řad Easy Space, Primo Space, SQart a eRange. Jako novinku jsme do našeho sortimentu zařadili systém kancelářských skříněk Puzlo.

Pro cenovou nabídku a více informací o těchto kancelářských skříňových systémech nás neváhejte kontaktovat přímo zde. Náš komfortní a kvalitní modulární systém skříní nabízí přehledné a rychlé řešení při upořádání každého kancelářského prostoru.

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.