LUK NÁBYTEK

kancelářské skříňky PUZLO

kancelářské skříňky PUZLO

Všichni sdílíme kancelářský prostor, ale to neznamená, že chceme ukázat naše soukromé věci ostatním lidem, takže ... vaše tajemství jsou v bezpečí, když zůstanou blízko, po ruce. Chcete zanechat pro svůj tým rychlou zprávu? Potřebujete předat nějaké dokumenty někomu, kdo chybí? Používejte kancelářské skříňky Puzlo, je to snadné! 

Skříňky Puzlo jsou nejlepším správcem pořádku v kancelářských prostorech. Čistě bílý, jemný kašmír nebo elegantní dub? Podívejte se na paletu povrchových úprav skříněk - možnosti jsou nespočetné. Puzlo může být volitelně vybavena zvukovou izolační podložkou. Skříňky Puzlo můžou perfektně fungovat k rozdělení velkého kancelářského otevřeného prostoru.

Dveře Puzlo se tiše zavírají - vaši koncentraci tak nebude rušit nic. Podívejte se, jak snadné je si vytvořit vlastní Puzlo skříňku nebo jedinečnou sadu sestavu skříněk.

Přehled rozměrů:

  • výška (OH): 1,5 / 2/3/4/5
  • šířka (mm): 300/350/400/450/500/550/600
  • hloubka (mm): 300/350/400/445/500/550/600

Produktová řada Puzlo je plně konfigurovatelný systém kancelářských skříněk, který lze přizpůsobit různým potřebám. Rozměry, tvar, barvy, zámky a doplňky - můžete si vybrat ze všech těchto prvků a vytvořit si vlastní skříňku. Rozmanitost forem, barev a řešení umožňuje velmi jednoduché vytváření jedinečných a zajímavých uspořádání.

Stále více firem zavádí ve svých kancelářích systémy pro sdílení stolů - systém organizace pracovišť, v němž zaměstnanci nemají vlastní stůl. To souvisí se skutečností, že zaměstnanci, kteří nemají vlastní pracovní stůl, nemají místo, kde by mohly ukládat své osobní věci. Řešením tohoto problému jsou skříňky.

Puzlo nabízí různé sestavy skříní. Sestavy s jedním, dvěma nebo třemi sloupky, skříně s nebo bez čelní strany, dveře s různými typy zámků, s poštovním otvorem a rukojeti orientované vodorovně nebo svisle. Seznam možností je velmi dlouhý a v kombinaci s mnoha různými barevnými úpravami, z nichž si můžete vybrat a vytvořit tak velmi zajímavé prostorové a vizuální efekty. Výběr a navrhování vlastní skříňky je jako puzzle hra.

Skříňky zahrnují tři konstrukční modely, které se vztahují k technickým parametrům pro skříně kancelářských nábytkových Easy Space (ES), Tento (TN) a SQart Workstation (SQ). Zámky skříní lze vybrat z:

  • kombinovaný pevný kódový zámek (Lehman)
  • elektronická karta (RFJD)
  • zámek (Lehman) standardní klíč (cylindrický zámek)

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

kancelářské skříňky PUZLO

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.