Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářské skříňky PUZLO

kancelářské skříňky PUZLO

Produktová řada Puzlo je plně konfigurovatelný systém kancelářských skříněk, který lze přizpůsobit různým potřebám. Rozměry, tvar, barvy, zámky a doplňky - můžete si vybrat ze všech těchto prvků a vytvořit si vlastní skříňku. Rozmanitost forem, barev a řešení umožňuje velmi jednoduché vytváření jedinečných a zajímavých uspořádání.

Stále více firem zavádí ve svých kancelářích systémy pro sdílení stolů - systém organizace pracovišť, v němž zaměstnanci nemají vlastní stůl. To souvisí se skutečností, že zaměstnanci, kteří nemají vlastní pracovní stůl, nemají místo, kde by mohly ukládat své osobní věci. Řešením tohoto problému jsou skříňky.

Puzlo nabízí různé sestavy skříní. Sestavy s jedním, dvěma nebo třemi sloupky, skříně s nebo bez čelní strany, dveře s různými typy zámků, s poštovním otvorem a rukojeti orientované vodorovně nebo svisle. Seznam možností je velmi dlouhý a v kombinaci s mnoha různými barevnými úpravami, z nichž si můžete vybrat a vytvořit tak velmi zajímavé prostorové a vizuální efekty. Výběr a navrhování vlastní skříňky je jako puzzle hra.

Skříňky zahrnují tři konstrukční modely, které se vztahují k technickým parametrům pro skříně kancelářských nábytkových Easy Space (ES), Tento (TN) a SQart Workstation (SQ). Zámky skříní lze vybrat z:

  • kombinovaný pevný kódový zámek (Lehman)
  • elektronická karta (RFJD)
  • zámek (Lehman) standardní klíč (cylindrický zámek)

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

kancelářské skříňky PUZLO

Top