Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářské skříně PUZLO

kancelářské skříňky PUZLO

Žádný nepořádek, žádný stres! 10 problémů, které kancelářské skříňky Puzlo vyřeší

Zapomeňte na chaos v kanceláři. Udělejte z recepce místo, které vítá klienty a návštěvníky. Vyberte barvy a utvořte příjemnou atmosféru kancelářskému prostoru. Nemožné? Podívejte se na naši odpověď - skříňku s názvem Puzlo!

1. lék na chaos a nepořádek ve vaší kanceláři

V každé kanceláři najdete celou řadu postav. Fanoušek hudby, cestovatel, aktivní sportovec… Vášeň je nedílnou součástí vašeho personálu. Může se stát problémem, pokud zasahuje do běžných kancelářských prostor. Pak si pod stolem všimnete kufru, páru sportovních bot a dalších osobních věcí.

Puzlo je ideální skříňka pro ukládání soukromých věcí, které ve vaší práci nejsou opravdu užitečné. Ať už je vaše vášeň jakákoli, můžete ji bezpečně uložit do skříněk Puzlo a zajistit, aby se vy a vaši kolegové mohli soustředit na práci. Nemusíte se bát, vaše poklady tam budou v bezpečí - budou na vás čekat na místě, kam máte přístup pouze vy.

2. Přesně to, co chcete

Vyberte si barvy pro své skříňky Puzlo, jako byste malovali obrázek. Ostrý bílý, jemný kašmír nebo luxusní dub? Skříňka může odrážet styl a atmosféru vaší kanceláře, takže můžete přijít s odlišnými uspořádáními na rozdíl od obvyklých jednoduchých kancelářských návrhů. Rozsah povrchové úpravy je poměrně široký: můžete si vybrat z monochromatických dekorů lamina až po imitace dřeva. Vzhledem k tomu, že výběr je opravdu široký, není prakticky žádné omezení, jak můžete stylizovat skříně Puzlo podle vlastních představ.

3. Působivé na první pohled

Recepce je prvním kontaktním místem ve vaší kanceláři. Představte si, že každý kabát, kus zavazadla nebo dokument, který zanechali zaměstnanci a hosté, je vždy uložen přesně tam, kde by měl být. Puzlo je flexibilní, pokud jde o uspořádání a úpravy, takže jej lze přizpůsobit libovolnému přijímacímu prostoru. Skříňky mohou být vybaveny přihrádkami na kufry v příslušných velikostech. Takto zajistíte, aby vaše recepce byla příjemná a působivá.

4. Dobrý vkus

Hledáte netradiční řešení, která by vyhovovala designu interiéru vaší kanceláře? Máte jedinečné kancelářské uspořádání se sloupem uprostřed nebo kancelářský prostor se šikmým stropem? Puzlo nejen přichází v různých barvách a vzorech. Jednotlivé moduly skříněk můžete uspořádat několika způsoby, tak aby tento nábytek dokonale zapadl do vašich stávajících kancelářských prostor.

5. Všechny dokumenty - bezpečně uschovány

Sotva může být něco dráždivějšího než důvěrný dokument ponechaný na stole. Někdy však není na výběr, protože nemáte dostatek skříněk. Skříňky Puzlo mají 3 typy zámků - válcový zámek s klíčem, kombinovaný zámek a zámek na karty RFID. Toto je rychlý a diskrétní způsob, jak dokumenty odložit. Zároveň se ujistíte, že jsou vždy po ruce.

6. Když se věci stísní

Ve stísněných prostorech je nepořádek často považován za samozřejmost. Počítá se každý centimetr. Problémy mohou být také nestandardní rozměry a tvar kanceláře. Někdy nemáte na výběr a objednáte si nábytek na míru. Naštěstí Puzlo lze upravovat a přeskupovat, proto se vejde do jakéhokoli kancelářského prostoru.

7. Novinky, které vám neuniknou

Co kdybyste mohli nechat zprávu přímo na něčí skříňce namísto odeslání dalšího e-mailu? Například: „Setkání v 9:30, Ania“, „Jsme v místnosti 3“ nebo jednoduše „Všechno nejlepší k narozeninám“? Pokud zvolíte variantu s laminátovými čelními stěnami, můžete nechat jakoukoli zprávu, kterou chcete, a poté ji smazat. Nyní může být skříňka nový firemní posel nebo informační tabule.

8. Bezkontaktní korespondence

S Puzlo se zabudovaným dropboxem můžete sdílet a přenášet dokumenty bez nutnosti naplánovat schůzku s jinou osobou. Upřímně řečeno, je to funkce, která je vždy užitečná - například když je někdo mimo kancelář. Díky odkládací schránce si můžete být jisti, že po návratu bude dokument vyzvednut.

9. Zachování rovnováhy mezi pracovním a soukromým

Puzlo vám pomůže nejen zajistit soukromí, ale také udržet rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Když má každý svou vlastní skříňku, může si po dokončení práce a vyzvednutí svého sportovního vybavení schovat své notebooky, dokumenty…Takto se můžete vyhnout přenášení firemního notebooku a ostatních pracovních pomůcek všude, kam jdete. Čeká na vás v Puzlu až do příštího rána.

10. Užijte si ticho

Puzlo je standardně vybaveno tichými dvířky. Nyní můžete bezpečně otevřít a zavřít skříňku, aniž byste narušili ticho v kanceláři. Pro maximální akustický komfort můžete také využít variantu se zvukově izolačním potahem.

Všichni oceňujeme multifunkční výrobky. Skříňka Puzlo je rozhodně jedním z nich. Uspořádejte a sestavte si ji tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Podívejte se na několik možností konfigurace. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

kancelářské skříně PUZLO

Top