Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

kancelářský nábytek Easy Space

Easy Space je modulový systém kancelářského nábytku, založený na jednoduchých řešeních, díky kterým je možné vytvářet libovolné konfigurace pracovišť. Systém umožňuje uspořádat samostatná, dvojitá nebo týmová pracoviště, prostory typu open space, recepce a konferenční sály.

Stolní desky kancelářských stolů jsou k dodání v různých tvarech a rozměrech – nezávisle na tom, zda stojí psací stůl samostatně nebo je spojen s dalšími prvky. Existuje pět variant podnoží kancelářských stolů: podnoží deskové, nohy s kulatým nebo čtvercovým průřezem, nohy ve tvaru písmene C s melaminovým mezičlánkem a nohy ve tvaru písmene C s kovovým nosníkem. Kancelářské stoly jsou uzpůsobeny pro vedení elektrických a síťových šňůr a kabelů.

Kancelářské stoly, skříně a kontejnery produktové řady Easy Space splňuje ergonomické, technické a organizační požadavky kladené na moderní pracoviště. Jedná se o variabilní kancelářský systém, který vychází vstříc potřebám uživatelů při zachování příznivé ceny. Je jednoduchý, avšak vysoce funkční. Ucelená paleta barev a konečné povrchové úpravy vytváří neomezené možnosti pro projektování jednotlivého pracovního místa i celé kanceláře. Systém dává každému pracovišti profesionální a moderní vzhled. Je rovněž perfektním řešením pro malé kanceláře a kanceláře typu „home office".

Jednotlivé pracovní místo doma nebo v efektivně využitém kancelářském prostoru. Dvojitá pracovní místa s panely přimontovanými ke kancelářskému stolu, tvořícími akustickou bariéru pracoviště. Kancelářský stůl na deskovém podnoží, světlý buk, 140 X 60 cm. Mobilní kontejner.

Profesionální, dvojitá pracovní místa s kancelářskými stoly ve tvaru písmene C, umožňují svobodu pohybu. K sestavě patří: obdélníkový kancelářský stůl s přístavkem a psací stůl ve tvaru písmene L, rozdělené čalouněným panelem, přimontovaným ke kancelářskému stolu. Mobilní kontejner a vozík pro počítač. Barvy povrchu: tmavě šedá a platinová.

Pohodlné kancelářské pracoviště pro práci, která vyžaduje koncentraci a hodně prostoru. Sestava kancelářských stolů ve tvaru hvězdy umožňuje rychlou výměnu informací a usnadňuje práci v týmu.

Reprezentativní pracovní kancelářská místa pro hospodárné manažery. Rozmlouvejte a rozhodujte se. Čtvercový kancelářský konferenční stůl pro 4–8 osob. 4 chromované nohy.

Ideální místo pro setkání. Čtvercový kancelářský stůl 140 × 140 cm a dva půlkruhové přístavky. Světlý buk. Spousta místa pro dokumenty: skříňky se žaluziemi a se skleněnými sklápěcími dveřmi. Výška: 3 OH. Media Caddy: tmavě šedá. Volně stojící stěna: platinová. Látka: světlešedá.

Recepce se dvěma pracovišti. Recepční pult: javor. Pult: tmavě šedý. Řešení, které zaručuje dostatek prostoru pro práci a plochy k připínání.

Nábytek řady Easy Space nabízí nápady pro dokonalou kancelář, koncept vytvoření prostoru zcela podléhajícího pracovnímu výkonu. Jednoduchost přechází do funkčnosti. Prvky modulárního kancelářského systému lze kombinovat za účelem získání konfigurace, která splňuje potřeby konkrétního pracoviště. Easy Space nabízí řešení, která vytvářejí důkladně promyšlenou organizaci a dokonalé využití kancelářských prostor. Easy Space je rovněž uživatelsky přívětivý. Ergonomie a rafinované detaily mění kancelář na pohodlné místo, kde se práce stává příjemnou a efektivní.

Inteligentní uspořádání kancelářského prostoru je klíčovým aspektem návrhu jakékoliv kanceláře. Easy Space umožňuje maximální přizpůsobení prostoru bez nutnosti vzdát se ergonomie. Kancelářská pracovní místa jsou pohodlné, ale také přívětivé pro zaměstnance. Díky Easy Space, mají zaměstnanci v dosahu vše, co potřebují k výkonu své každodenní práce. Pracovní stereotypy se stávají intuitivními a snadnými. Nejen jednotlivá kancelářská pracoviště, ale celá kancelář se stává maximálně funkční. Práce a spolupráce jdou ruku v ruce. Energie zaměstnanců se tak může zaměřit na činy, ne na boj s kancelářským zařízením.

Obdélníkový kancelářský stůl s deskovou podnoží: 140 × 60 cm, barva melamin: nb beech bright. Vrchní panel montován k desce, barva melamin: mp platinum.

Skříňky s posuvnými dvířky: 3 oh, šířka 120 cm, Otevřená skříň: 3 oh, šířka 80 cm. Barva melamin: nb beech bright.

Mobilní kancelářský kontejner: 3 uzamykatelné zásuvky, 60 × 43 × 48 cm, barva melamin: mp platinum.

Dobrá komunikace na pracovišti je jedním z nejdůležitějších prvků přispívajících k úspěchu společnosti. Proto je tak důležité vhodné rozmístění této části kancelářského pracoviště. Většinou je určeno pro delší jednání, interní rozhovory o projektech společnosti a pro přijímání dodavatelů. Každý detail se počítá, diskutující se cítí pohodlně a snadněji dospějí k dohodě. Kromě funkčnosti je rovněž velice důležitá estetika interiéru konferenčních a kancelářských místností. Easy Space vám umožňuje vytvořit kancelářská pracoviště, která nejsou jenom pohodlná, ale také elegantní. Firma tak dává najevo, že je dokonale postaráno i o sebemenší detaily. Získává přesvědčivý argument pro své obchodní partnery.

Kancelářský stůl: průměr desky 80 cm, výška: 113,5 cm, barva melamin: ms slate. Stolová podnož: kov, hliníková, lakovaná noha na litinové základně. Media Caddy se širokou kabelovou průchodkou, barva melamin: ms slate. Mobilní stolek: průměr desky: 80 cm, výška: 72 cm, barva melamin: ms slate. Podnož: kov, hliníková, lakovaná noha.

V manažerské kanceláři je Easy Space stejně efektivní jako při zařizování pracovních míst běžných zaměstnanců. Zaručuje pohodlí a umožňuje zaměstnanci zaměřit se na to, co je pro společnost nejdůležitější, tj. efektivitu. Easy Space ulehčuje rozhodovací procesy, protože nabízí jak ergonomii, tak i pohodlí. Jedná se o výtečně navržený systém. Úsporné, ale efektivní řešení.

Obdélníková stolová deska kancelářského stolu s C-nohou a kovovým trámem: 160 × 80 cm. Mobilní kontejner s 3 uzamykatelnými zásuvkami: 60 × 43 × 60 cm. Skříňky s hliníkovými žaluziovými dvířky: 3 oh, šířka 120 cm. Police: 3 oh, šířka 80 cm. Barva melamin: nt tabac cherry.

Kancelářský stůl - obdélníková deska s 4 hranatými chromovanými nohami: 200 × 80 cm. Mobilní kontejner. Mobilní Caddy s topem, výška 113 cm. Skříňky s žaluziovými dvířky: 3 oh, šířka 120 cm. Kulatý stůl, průměr 80 cm, barva melamin: nn ecco nut.

Nedostatek prostoru a narůstající hromady neroztříděných dokumentů mohou být při práci obzvláště frustrující. Kancelářský nábytek Easy Space nabízí jednoduchá a efektivní řešení pro organizaci pracoviště, která zajistí maximální využití prostoru a pohodlí při práci. Při návrhu rozšíření pracovního kancelářského prostoru byl kladen maximální důraz na ergonomii. Přes zvětšení pracovní desky je vše v dosahu a každodenní práce nevyžaduje nepřirozené pohyby. Systém Easy Space byl navržen tak, aby zohledňoval specifika stavby lidského těla. Modulární charakter systému nabízí velké možnosti co do tvorby a uspořádání funkčního kancelářského prostoru.

Kancelářský stůl - obdélníková deska s C-nohou se spojovacím panelem: 160 × 80 cm a obdélníkový přídavný kancelářský stůl 80 × 60 cm. Deska ve tvaru L s C-nohou se spojovacím panelem 160 × 120 cm, rozděleno na dvě části čalouněnou stěnou montovanou k desce, čalounění: t5 red, barva melamin: mp platinum. Boční předělovací stěny, jednostranně čalouněné, čalounění: t5 red. Police pro čalouněnou vrchní předělovací stěnu, barva melamin: ms slate. Půlkruhový jednací přídavný kancelářský stůl: 166 × 80 cm, barva melamin: mp platinum.

Jednací přídavný kancelářský stůl - deska: kulatá hliníková lakovaná noha, 160 × 60 cm, barva melamin: ms slate

Mobilní Caddy s topem, výška 113 cm, barva melamin: ms slate.

Police na tiskárnu: šířka 50 cm, hloubka 45,5 cm, barva melamin: ms slate

Skrytím všech kabelů značně zvýšíme komfort zaměstnanců. Díky inteligentním řešením systému Easy Space se kancelářský prostor stává funkčnější, ale také estetičtější. Více místa a lepší uspořádání kancelářských pracovišť vede k většímu pohodlí a spokojenosti zaměstnanců a zároveň k nárůstu efektivity práce.

Nábytek Easy Space je pokročilý univerzální systém nabízející možnost vytvoření pracovních míst fungujících současně jako recepční pult, místo pro zákazníky i pro zaměstnance, zkrátka místo maximálně důležité pro komunikaci a výměnu externích a interních informací. Easy Space umožňuje takové uspořádání pracovního prostoru, díky němuž se archivace a organizace dokumentů stává velice snadnou a intuitivní záležitostí. Poskytne pohodlí a pořádek, a v konečném důsledku i buduje důvěru zákazníků navštěvujících vaši kancelář. Kancelářskými prvky této řady lze také vybavit recepční pulty řady Velum.

Easy Space je nábytkový modulární systém. Veškeré prvky byly racionálně navržené tak, aby nabízely prakticky neomezené možnosti a vytvářely sestavy dokonale přizpůsobené potřebám konkrétního kancelářského pracoviště. Podle odvětví a charakteru pracovní činnosti zaměstnanců můžete vytvářet pracovní kancelářská místa jakéhokoliv rozměru s individuálním funkčním řešením. Zde se snoubí ergonomie a úspornost. Díky volnosti v kombinování prvků získáváte originální rozsah řešení. Snadno tak můžete personalizovat pracovní kancelářská místa po praktické a estetické stránce. Řešení jsou rozmanitá. Easy Space je skutečnou zárukou správného rozhodnutí.

Kancelářské stoly - stolní desky rozličných tvarů a velikostí umožňují realizovat mnoho různých konfigurací. Materiál: třída e1 25 mm jemná dřevotříska, potažená melaminem. Vybrat si můžete ze čtyř typů podnoží: › Stůl opatřený rámem se 4 čtverhrannými (50×50 mm) kovovými nohami. Variantně je možná výšková stavitelnost (72–84 cm) › Kancelářský stůl opatřený rámem se 4 kulatými (prům. 50 mm) kovovými nohami. Variantně je možná výšková stavitelnost kancelářských stolů (72–84 cm) › Stůl s C nohou se spojovacím panelem. Volitelně s krytem pro vedení kabelů. ›

Stůl s C nohou s kovovým trámem používaným jako horizontální vedení kabelů. Nastavení v rozsahu 68–82 cm. › Stůl s panelovou podnoží a s předním krycím panelem. Ocelové nohy kancelářských stolů mohou být buď chromované, nebo stříkané práškovou barvou v odstínu alu. Veškeré desky lze doplnit horizontálním nebo vertikálním žlabem pro kabeláž, vozíkem pro cpu, regálem pro tiskárnu nebo stolními paravany. Výsuvná klávesnice je k dispozici pouze pro nohu typu C a stoly s panelovou podnoží.

Přídavné kancelářské stoly rozšiřují pracovní plochu a nabízejí více prostoru pro komunikaci. Materiál: třída e1 25 mm jemná dřevotříska, potažená melaminem. Spojovací prvky Spojovací prvky umožňují vytvořit mnoho různých, individuálních konfigurací vašeho pracoviště. Materiál: třída e1 25 mm jemná dřevotříska, potažená melaminem. Kancelářské konferenční stoly Easy Space podporují a usnadňují pracovní komunikaci. V nabídce jsou jednoduché tvary i profesionální sestavy kancelářských stolů pro konferenční prostory. Materiál: 25 mm třída e1 jemná dřevotříska, potažená melaminem. 4nohý ocelový rám. Kulatá (50 mm) nebo čtvercová noha (50×50 mm). Všechny produktové řady kancelářského nábytku můžete shlédnout na našem e-shopu přímo zde.

kancelářský nábytek Easy Space

Top