Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

ergonomie

ERGONOMIE

Ergonomie kanceláře znamená nejen komfortní a správně nastavenou židli. To také znamená celkový přístup, který umožňuje lidem přizpůsobit kancelářské nástroje a přístroje svým fyzickým a duševním schopnostem. Naše těla mají být v neustálém pohybu. Nemůžeme být kreativní a produktivní a zároveň strávit 8 hodin na jednom místě. Tak jak byste měli povzbudit zaměstnance k tomu, aby využívali celé kancelářské prostory? Jak byste měli zajistit pracovní prostředí tak, aby podporovalo zdraví vašich zaměstnanců?

Přibližně 80% zaměstnanců tvrdí, že strategie společnosti, která vytvoří dobré pracovní podmínky pro své zaměstnance má velký vliv na jejich setrvání u firmy. Typ kancelářského vybavení a způsob uspořádání kancelářských pracovišť mají obrovský vliv na pracovní pohodlí zaměstnanců: teplotu a kvalitu vzduchu v interiéru, dobré akustické vlastnosti a osvětlení, které se mění v závislosti na denní době. Jak se můžete postarat o všechny tyto aspekty, abyste snížili fluktuaci zaměstnanců?

Kancelářské židle - patentovaná řešení současné technologie umožňují používat správné mechanismy u kancelářských židlí, které pomáhají při péči o zdraví uživatelů. Například mechanismus S-MOVE umožňuje uživateli pohybovat své tělo hladce a přirozeně ve třech různých polohách. Patentovaný mechanismus GLIDE-TEC podporuje záda uživatele při změně jeho polohy - od rovného k zaoblenému.

Dělená zádová opěrka u židlí Duo-Back sleduje pohyby uživatele a poskytuje oporu pro svaly obklopující páteř, aniž by působila tlak na obratle a intervertebrálních disky. Důležité je také zmínit, že jedna kancelářská židle je často používána několika lidmi, a proto je rozhodující široká škála úprav pro každého uživatele, které umožňují uživatelům přizpůsobit židli velikosti a tvaru těla rychle a přesně.

Kancelářské židle jsou vybaveny stále více pokročilými mechanismy, které umožňují uživateli opřít se o opěradlo nebo zajistit malé pohyby pánve, boků, trupu, ramen a krku uživatele. Takzvaná dynamická podpora umožňuje uživateli uvolnit napjaté svaly a minimalizovat riziko zranění. Kromě toho jsou židle navrženy tak, aby odpovídaly přirozeným křivkám lidského těla a snižovaly zbytečné tlaky, např. pod kolena uživatele.

kancelářské židle SAIL

Transparentnost, lehkost a čistá elegance. Tyto tři nejdůležitější vlastnosti popisují novou produktovou řadu židlí Sail. Kromě různých technických funkcí, je židle Sail charakteristická i volností pohybu a pohodlí uživatele. Tyto vlastnosti jsou zvláště umožněny díky štíhlému a flexibilnímu provedení opěradla.

kancelářská židle NAVIGO 

Funkční a správně upravená židle je základem kancelářské ergonomie. Navigo je ideálním řešením pro moderní kancelářské prostory. 4ME Ergonomie a pohodlí - byly inspirací pro designéra Martina Ballendata při návrhu kancelářských židlí 4ME. Křeslo je dokonalým příkladem toho, jak může být špičkový design kombinován s funkčností.

Další ergonomické kancelářské židle z naší nabídky:

Sit – Stand kancelářská pracoviště

Ergonomie je obecnou zásadou naší nabídky kancelářského nábytku a židlí, zejména pokud je PC hlavním pracovním nástrojem. Stůl s elektricky řízeným nastavením výšky, který je k dispozici jako součást systému, umožňuje, aby byly parametry stolové desky rychle přizpůsobeny výšce uživatele. Udržení správné polohy těla přispívá ke zlepšení pracovního pohodlí, dobrého zdraví a celkového fyzického a duševního stavu.

Play & Work – systém kancelářského nábytku

Stoly s výškovým nastavením - jednostranná a dvoustranná pracoviště jsou součástí kancelářského nábytkového systému navrženého studiem WertelOberfell. Nejcharakterističtějšími prvky systému jsou jedinečná kulatá noha, čalouněné panely a doplňky, které odkazují na styl Bauhaus. Panely mohou být vybaveny celou řadou funkčních a barevných doplňků, jako je krabička na tužky, police na pojistné vložky, magnetické desky nebo závěs na sluchátka.

aktivní design kancelářských prostor

Kancelářské pracovní styly se hodně změnily. Je důležité, abychom se ujistili, že kancelář sleduje nejnovější trendy, podporuje zaměstnance při provádění různých úkolů a poskytuje zdravé a přátelské pracovní prostředí. V dnešní době lidé v týmu provádějí řadu úkolů. Často potřebují rychlé konzultace a při neformálních setkáních přicházejí s vynikajícími nápady.

Chceme našim klientům pomáhat vytvářet co nejlepší pracovní prostředí a poskytovat jim nejnovější ergonomická řešení. Proto spolupracujeme s nejlepšími výrobci kancelářského nábytku, židlí a ostatního vybavení. Pravidelně monitorujeme nové trendy v oblasti vybavení kancelářských prostor.

Dobrá pohoda uživatelů je pro nás stejně důležitá jako jejich pohodlí, proto věnujeme pozornost nejen našim produktům, ale také celkovému pracovnímu prostředí. Zjišťujeme potřeby zákazníka v oblasti akustiky, osvětlení a odpočivných zón. Také pomáháme vybrat správný styl uspořádání kanceláří tak aby odpovídal zaměření firmy, vytvářel atmosféru přitahující talentované zaměstnance a zvyšoval spokojenost zaměstnanců.

ergonomie

Top