Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

jednací - konferenční židle KEY OK

jednací – konferenční židle KEY OK design_Angelo Pinaffo

Použití:

Víceúčelové sezení pro moderní společenské prostory, haly, konferenční místnosti, kongresové sály, učebny, univerzity, přednáškové místnosti a ostatní veřejná míst.

Možnosti provedení židlí:

Plastové, čalouněné, skládací, sklopný psací stolek, spojky Druhy čalounění: látky, vinyl, kůže, vlna

KEY OK židle - Stohovatelná židle se sklopným psacím stolkem - tabletem vhodná pro kongresové a konferenční prostory. Key-Ok lze přizpůsobit vašim potřebám: sedák a opěradlo lze vybrat z široké škály materiálů, jako jsou potahy z polypropylenu, látky nebo ohnivzdorné imitace kůže a prodyšná síťovina.

Područky, kolečka, sklopné psací stolky pro psaní poznámek doplňují řadu volitelných doplňků k židlím KEY OK. Sklopné sedadlo pro studovny, semináře a zasedací místnosti je navrženo pro horizontální a vertikální stohování, takže po skončení akce - konference, kongresu, semináře, kurzu atd. - lze židli Key-Ok uložit ve velkém počtu a s minimálním objemem na chodbě nebo v blízkém skladovacím prostoru,K dispozici je také přepravní vozík pro přemístění skládaných židlí (až 20 kusů) a spojovací zařízení, které udržuje židle spojené v řadách.

Charakteristika židlí:

1: Stohovatelné židle v různých verzích a barevných provedeních Stohovatelné plastové židle s tabletem - stolkem pro psaní ideální do konferenčních a jednacích prostor. Židle Key-Ok splňuje potřeby uživatelů v rámci seminářů, jednání, sympozií, kongresů, kurzů, akcí atd. Na verzi s polstrovaným sedákem se používá vrstva se samozhášivé polyuretanové pěny vyrobené bez CFC.

2. Víceúčelový sedák židle se spoustou kombinací a příslušenství Mezi hlavní vlastnosti plastové stohovatelné židle s psacím tabletem KEY-OK patří: její víceúčelová zvláštnost, možnost stohování (vodorovně i svisle), možnost skládací psací tablety a možnost snadného propojení a přenášení (až 20 kusů ) z jedné místnosti do druhé, tak aby byly přizpůsobitelné různým situacím.

3. Židle ergonomicky tvarované Stohovatelná plastová židle s psacím tabletem pro konferenční a jednací místnosti Key-Ok splňuje všechny ergonomické a komfortní požadavky na nábytek pro veřejný sektor i díky správně tvarovanému sedáku, které usnadňuje správné rozložení tělesné hmotnosti v souladu s pánví a hýžděmi, tak aby se předešlo svalovému napětí, nepohodlí a bolesti zad.

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

jednací - konferenční židle KEY OK

Top