LUK NÁBYTEK

stoly a židle do kulturních a konferenčních sálů

Skládací stoly a židle do kulturních a konferenčních sálů

ŽIDLE A KŘESLA DP KOMUNITNÍCH, KONFERENČNÍCH A KONGRESOVÝCH PROSTOR

Při výběru nábytku je zapotřebí věnovat zvláštní pozornost ergonomickému designu konferenčních a komunitních židlí tak, aby bylo zajištěno komfortní sezení po celou dobu trvání akce. Další důležité vlastnosti ideálních židlí do veřejných prostor jsou stohovatelnost, snadná manipulace, možnost sklopného psacího tabletu a konektory pro spojování židlí do řad.

židle Key OK design Angelo Pinaffo splňuje všechny ergonomické a komfortní požadavky na nábytek do veřejných prostor, protože je k dispozici se správně tvarovaným sedákem. Sedák židle umožňuje správné rozložení tělesné hmotnosti v souladu s pánví a hýžděmi, tak aby se zabránilo svalovému napětí, nepohodlí a bolesti.

Židle KEY je ideální volbou pro kulturní domy, kongresové sály, knihovny, učebny a ostatní veřejné prostory s řadou volitelných doplňků a kombinací. Na sedák židlí se používá vrstva samozhášecí polyuretanové pěny vyrobené bez freonů. Židle lze uložit ve velkém počtu a v minimálním prostoru např. podél chodby nebo v blízkém skladovacím prostoru, tak aby místnost byla rychle připravena na další akci.

Stohovatelnost židlí je vertikální a se sklopným sedákem i horizontální. Přepravní vozík pro přesun naskládaných židlí (až 20 kusů) a spojovací zařízení pro udržení židlí spojených v řadách jsou k dispozici na vyžádání.

Volitelné doplňky a kombinace židle KEY.

  • sklopný sedák
  • područky
  • kolečka
  • sklopný psací stolek
  • čalounění
  • síťovaná zádová opěra
  • ohnivzdorné potahy z imitace kůže
  • spojky
  • transportní vozík

Rám židle je ocelový se speciální čtvercovou částí o rozměru 31 x 17 x 1,5 mm, chromovanou nebo hliníkově šedou epoxy-polyesterovou povrchovou úpravou. Židle je k dispozici s nylonovými kluzáky nebo s kolečky o průměru 52 mm. Sedák a zádová opěra jsou z polypropylenu vyztuženého skelnými vlákny nebo prodyšné síťoviny (pouze záda). Sedák lze polstrovat a čalounit.

Key Ok je správná volba židle do víceúčelových místností, která musí splňovat potřeby uživatelů, kteří provádějí aktivní i pasivní komunikaci v rámci seminářů, setkání, sympozií, kongresů, kurzů, akcí atd. Tyto židle zaručují maximální mobilitu a flexibilitu.

skládací židle FL

Technika a design se spojují v nové skládací židli Fl, kterou navrhlo Eurolinea Studio. Židle je vyrobena z technopolymeru, a proto je zcela recyklovatelná. Židle se vyznačuje velkým pohodlím, odolností a stabilitou. Snadno se složí do extrémně omezeného prostoru díky patentovanému systému, který také umožňuje vysoce praktické stohování.

Židle se snadno se čistí a je také vhodná do venkovního prostředí. Fl je ideální skládací židle pro velké veřejné události, ceremonie, jednání nebo v prostředí, kde je vyžadováno časté čištění.

Pro snadné stohování a přepravu můžou být použity nástěnné háčky z technopolymeru nebo praktickým vozíkem, který umožňuje uložit až 24 židlí. Pro požadavek spojování židlí např. na konferencích a dalších veřejných událostech je možno použít speciální konektory. Certifikovaná nosnost této židle je 138 kg.

Stoly

stůl TILTING

Pevný a bezpečný stůl vyznačující se prostorově úsporným systémem sklápění. Při vertikální poloze stolové desky je možné díky jejím zmenšeným rozměrům stohovat 9 stolů do prostoru cca 2 metry.

Inovativní otevírací mechanismus horní části, jediný ovládací prvek pro odblokování pohybu, umožňuje i jedné osobě snadno pohybovat stolem v naprosté bezpečnosti. K dispozici je také verze stolu s délkou stolové desky 1200 mm, tedy ideální volba pro školy, školící místnosti, cooworkingové, hub prostory a knihovny.

stolek PITAGORA

Skládací - stohovatelný stůl Pitagora je díky sklopnému mechanismu vhodný pro učebny, kongresové, konferenční, školící místnosti, školy a univerzity. Rám stolu je ocelový s povrchovou úpravou šedá, černá nebo chrom, přední modesty panel je z černého nebo šedého lakovaného plechu, stolové desky o rozměru 60 x 50 cm jsou vyrobeny z HPL nebo laminované.

Stoly jsou díky speciální spojce spojovatelné do řad. Pro snadnou manipulaci jsou přední stolové nohy opatřeny kolečky. Kombinací stolku Pitagora s židlemi Key se sklopným sedákem můžete vytvořit pohodlné a multifunkční zasedací, hub, konferenční a výukové prostory.

stolek TRAINING

Jedinečný robustní, funkční a lehký stůl se sklopnou stolovou deskou vhodný do škol, knihoven, univerzit, školících a zasedacích místnostní. Stoly jsou opatřeny kolečky, která usnadňují manipulaci. Rám stolu je zcela vyroben z oceli a je vybaven jednoduchým a estetickým nylonovým mechanismem, který umožňuje spojení a zarovnání několika stolů do řad.

Tyto stoly jsou dostupné v jedno nebo dvoumístných provedeních. Díky těmto stolům se školicí prostory stávají pružnými, dynamickými a sdílenými. Umožňují rychlé změny využití, snadno se sestavují, lze je spojit a vyrovnat. Díky malé velikosti a praktičnosti koleček je tento stůl ideálním řešením pro multifunkční prostory.

stůl na kolečkách se sklopnou deskou TAM TAM

Krásně navržený skládací stůl TAM TAM byl vyvinut tak, aby mohl sloužit mnoha nejrůznějším účelům. S individuálně brzděnými kolečky s velkým průměrem, lze stůl lehce přemístit do libovolného místa a snadno se pohybovat chodbami, dveřmi a výtahy… Během několika sekund se stůl přemění na velký konferenční kancelářský stůl až do délky 3200 mm a šířky 1200 mm. Po použití se může stůl rychle složit do svislé polohy a zabere tak minimální množství úložného prostoru.

Pomocí několika stolů TAM TAM může jedna osoba rychle vytvořit kancelářskou konferenční místnost pro mnoho lidí nebo uspořádat prostor pro catering během několika minut. Tyto elegantní stoly zajistí působivé prostředí pro každou událost. Stůl se snadno změní ze svislé polohy do vodorovné polohy a pak se jednoduše zamkne do správné polohy, díky oválným ocelovým profilům rámu, který je precizně vyroben je s použitím nejmodernějších hi-tech vybavení.

výškově stavitelný stůl na kolečkách TELEMACO

Elektricky výškově stavitelný stůl na kolečkách se sklopnou deskou vhodný do kanceláří, učeben, laboratoří, konferenčních sálů, školících místností, hub a dalších víceúčelových prostor. Se sklopnou stolovou deskou, výškovou stavitelností a rámem na čtyřech kolečkách se stoly Telemaco rychle a jednoduše přizpůsobí vašim potřebám. Vhodné jsou jak pro práci v týmu, tak i pro jednotlivá kancelářská pracoviště, pro práci vsedě nebo ve stoje.

Jednoduchá manipulace a skladování stolů je samozřejmost. Telemaco má ocelovou konstrukci charakterizovanou teleskopickými nohami, které lze elektricky nastavit pomocí tlačítek na straně nohy stolu. K dispozici jsou melaminové stolové desky 25 mm, desky HPL, Perfect Sense nebo HPL – Writable laminate, které můžou sloužit i jako tabule.

vysoký konferenční stůl na kolečkách LIBRO

Libro H1050 mm je nová verze kolekce vysokých jednacích stolů na kolečkách se sklopnou deskou. Prostorově úsporný stůl se vyznačuje dvojitými nohami, které jsou zcela vyrobenými z oceli s práškovým nebo chromovaným povrchem, které lze sklopit na šířku 50 cm. Vysoký stůl Libro je velmi praktické řešení pro schůzky vstoje nebo vsedě a nabízí zároveň velkou flexibilitu a dynamiku pro různá kancelářská nebo veřejná prostředí: od konferenčních, zasedacích místností až po hub prostory. Mechanický skládací systém umožňuje snadné otevření stolu pouze jednou osobou.

Se sklopeným stolem lze snadno manipulovat i skladovat v malých prostorách. Stůl Libro je opatřen exkluzivním patentovaným sklápěcím systémem. Produktová řada Libro zahrnuje také konferenční stoly se standardní výškou.

stohovatelný stůl FT

FT je profesionální stohovatelný stůl ideální pro kavárny, hotely, kulturní, konferenční sály, učebny a hub prostory. Stůl lze použít i pro venkovní prostory, jako jsou zahrady, terasy a verandy. Stoly FT se Snadno čistí a lze jej stohovat až do maximálního počtu 10 kusů. Konstrukci stolu tvoří trubkové ocelové nohy s litým hliníkovým kloubem lakované bílou nebo černou barvou pro venkovní použití.

Čtvercová stolová deska má rozměry 69x69 cm a je v bílém nebo černém vrstveném kompaktním HPL o tloušťce 10 mm. Dále je stůl vybaven výškově nastavitelnými nožičkami, které jej rychle přizpůsobí jakémukoli typu podlahy a transparentními chrániči proti poškrábání stolové desky při stohování.

V naší nabídce najdete také produktovou řadu mobilního nábytku vhodného pro hub a coworkingové prostory.

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o těchto produktech nás neváhejte kontaktovat.

stoly a židle do kulturních a konferenčních sálů

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.