Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

stoly do učebny TRAINING

stoly do učebny TRAINING

Jedinečný robustní, funkční a lehký stůl se sklopnou stolovou deskou vhodný do škol, knihoven, univerzit, školících a zasedacích místnostní. Stoly jsou opatřeny kolečky, která usnadňují manipulaci. Rám stolu je zcela vyroben z oceli a je vybaven jednoduchým a estetickým nylonovým mechanismem, který umožňuje spojení a zarovnání několika stolů do řad.

Tyto stoly jsou dostupné v jedno nebo dvoumístných provedeních. Díky těmto stolům se školicí prostory stávají pružnými, dynamickými a sdílenými. Umožňují rychlé změny využití, snadno se sestavují, lze je spojit a vyrovnat. Díky malé velikosti a praktičnosti koleček je tento stůl ideálním řešením pro multifunkční prostory.

Rámy stolů jsou k dispozici v několika povrchových úpravách RAL, stolové desky je možné zvolit z dekorů lamina nebo laminátu. Produktová řada Training zahrnuje také konferenční židle, lavice do čekáren a židle do učebny

Jako novinky jsme do nabídky zařadili také stoly Pitagora, AxoGalileo a modulární stolky Tauko. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

stoly do učebny TRAINING

Top