Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

stohovatelné stoly do učebny

stohovatelný stůl Pitagora design_ Angelo Pinaffo

Skládací - stohovatelný stůl Pitagora je díky sklopnému mechanismu vhodný pro učebny, kongresové, konferenční, školící místnosti, školy a univerzity. Rám stolu je ocelový s povrchovou úpravou šedá, černá nebo chrom, přední modesty panel je z černého nebo šedého lakovaného plechu, stolové desky o rozměru 60 x 50 cm jsou vyrobeny z HPL nebo laminované.

Stoly jsou díky speciální spojce spojovatelné do řad. Pro snadnou manipulaci jsou přední stolové nohy opatřeny kolečky. Kombinací stolku Pitagora s konferenčními židlemi Oplà se sklopným sedákem můžete vytvořit pohodlné a multifunkční zasedací, konferenční a výukové místnosti. Do naší nabídky jsme také zařadili novou produktovou řadu stolů do učeben - stoly Training, modulární stolky Tauko a vertikálně stohovatelné stoly Galileo. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

stohovatelný stůl PITAGORA

Top