Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

modulární stolky TAUKO

modulární stoly TAUKO design Przemysław Mac Stopa_studio Massive Design

Stoly a židle Tauko byly oceněny na Best Design New York v kategorii "Vzdělávání". Ocenění BOY Awards získaly stoly Tauko za svůj organický design a funkčnost, díky které mohou být v závislosti na potřebách uživatelů uspořádány tak, aby změnily místnost na konferenční sál, zónu pro týmovou práci nebo tradiční konferenční místnost s dlouhým stolem. Ceny získaly ve dvou kategoriích soutěže Nejlepší design roku, kterou pořádal mezinárodní magazín Interior Design.

Kolekce modulárních stolů Tauko je inspirována designem 50. a 60. let. Stoly se vyznačují měkkými, esteticky příjemnými organickými tvary a vysoce kvalitními dřevěnými prvky. Unikátní modulární stůl se skládá ze základny s třemi nožkami z masivního buku a stolové desky organického tvaru připomínající vroubkované kytarové trsátko. Unikátní geometrie stolové desky umožňuje vytvořit co možná nejlepší konfiguraci a přizpůsobit ji funkčnosti, velikosti a typu prostoru.

Stolové konfigurace trojúhelníkové, šestihranné, lineární, tvaru U nebo rovné založené na spojení několika identických modulárních stolů činí z Tauko jeden z nejuniverzálnějších a nejflexibilnějších stolů. Skryté konektory pod stolovou deskou zajišťují snadné a stabilní spojení stolů do požadovaných konfigurací. Kromě modularity a spojovacího systému je stůl stohovatelný, takže se perfektně hodí pro konferenční sály, školicí místnosti, učebny, knihovny, galerie, školy a ostatní veřejné prostory.

Stolové desky jsou k dispozici v dekorech bílá, černá, Slate, Champagne Hard Maple. Masivní nožky jsou z přírodního buku, mořeného buku, nebo přírodního dubu, kovové spojovací části mohou být s povrchovou úpravou signální bílá, černá nebo antracit. V případě zájmu o cenovou nabídku nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

modulární stolky TAUKO

Top