LUK NÁBYTEK

modulární kancelářský nábytek OXO

OXO

Modulární kancelářský nábytek OXO osvěží váš prostor!

Mobilní, modulární, rekonfigurovatelný a kreativní nábytek je oblíbeným typem nábytku pro současné kancelářské prostory. Chybí vám přístupné, moderní a pohodlné místo pro práci? OXO je sestavitelný nábytkový systém, který se skládá z dobře promyšlených prvků, které lze libovolně kombinovat a spojovat dohromady.

Vytváření bezpečných a stabilních sestav je možné díky křížovému konektoru, který spojuje každý modul mezi sebou. Díky své jednoduchosti je spolehlivý. Sestavení modulů je intuitivní, bez nástrojové a umožňuje měnit uspořádání nábytkových prvků kdykoli a kdekoli. Moduly OXO jsou k dispozici jako jedno, dvojité a trojité moduly. Díky tomuto moudrému, ale jednoduchému schématu je nábytek OXO připraven ke změně, podle potřeby, nebo když si to jednoduše rozmyslíte.

Koncept OXO umožňuje navrhovat nábytek, který drží krok s aktuálními potřebami dynamické kanceláře.

Použití nábytku OXO:

  • MÍSTA SETKÁNÍ,
  • ULOŽNÁ ŘEŠENÍ
  • PŘÍČKY MÍSTNOSTI

Podívejte se na svou kancelář z nové perspektivy! S OXO jste schopni budovat zajímavé, kancelářské pracovní prostory, zasedací místnosti, které jsou alternativou k tradičnímu interiéru se židlemi a stoly. Dynamické, méně formální sezení, podporuje kreativní atmosféru, která zase podporuje aktivní účast, vtipná řešení a neotřelý přístup k zadaným úkolům. OXO je prostor pro nejlepší nápady!

Úložné prostory OXO Pociťte výhodu řešení na míru!

Díky elegantnímu a čistému designu lze skříně postavené z modulů OXO rozpoznat jako oboustranné volně stojící jednotky, protože přední a zadní strana sestavy vypadá stejně dobře. Podle preferencí mohou skříně OXO zůstat otevřené nebo mohou být vybaveny různými typy dveří.

Vytvořte svou komfortní zónu!

Moderní, otevřená kancelář působí prostorně a pohodlně, ale někdy může nedostatek útulnosti působit proti lidské pohodě. Vytváření útulných míst v kancelářských prostorech pomocí OXO je pragmatické i dekorativní.

S ohledem na dělení místnosti lze OXO vybavit čalouněnými panely (obdélníkový nebo čtvercový tvar), které navíc zlepšují akustický komfort prostoru a diskrétně izolují od vnějších faktorů. Skutečnost, že panely rotují kolem své vlastní osy, poskytuje snadno nastavitelné akustické prvky.

Chytře navržená sestava OXO je úžasně multifunkční. Modulové sezení se zároveň stává úložným prostorem dostupným pro ostatní kolegy. Přidáním panelů poskytuje OXO svým uživatelům požadované soukromí. Objevte všechny funkce modulárního, mobilního nábytku OXO. Každý den můžete sáhnout po jiném designu prostoru přizpůsobenému skutečným potřebám.

OXO je řešení, které odráží vášeň pro inovace. Každá sada modulů je konfigurací zrozenou z představivosti samotných uživatelů nebo architektů. Díky naprosté flexibilitě je transformace okamžitá. OXO nabízí uživatelům jedinečný zážitek a hladce se integruje do každého prostoru.

V naší nabídce také najdete mobilní kancelářský nábytek OFFA , BRAINY a úložné prostory Puzlo.

Pro zaslání cenové nabídky a více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

modulární kancelářský nábytek OXO

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.