LUK NÁBYTEK

modulární lavice - pohovky AROUND

modulární sedací soupravy AROUND design_ Nicola Cacco

Pohodlné pohovky, křesla a lavice ideální pro čekárny, recepce, hotelové lobby, kanceláře, čekárny a ostatní vstupní prostory. Čalounění pohovek je dostupné v látkách, nehořlavých látkách, eko-kůžích, kůžích a vlně ve více než 300 barvách.

Pohovky a lavice lze vybavit USB nabíječkou pro mobilní zařízení, jako jsou telefony, tablety a notebooky. Sezení Around je dokonalé spojení elegance a pohodlí, které lze přizpůsobit různým interiérům, jako jsou čekárny, recepce, obchody; díky modulárnímu systému je to skvělé řešení v jakémkoli prostoru. Každý modul je navíc snadno odnímatelný a přemístitelný do jiného prostředí.

Sedací moduly Around se skládají z prvků, které lze uspořádat do tvaru, který vyhovuje jakémukoli modernímu otevřenému čekárenskému prostoru, velkému nebo malému. Ať už hledáte útulné 2-3-4-5místné, prostorově úsporné rohové modulární lavice, produktová řada Around s USB nabíječkou je ideálním řešením pro interiéry obchodů a lze je přizpůsobit vašim potřebám.

Around jsou komfortní a pohodlné 2, 3 nebo 4 místné rovné a rohové sedací lavice, prostorově úsporné, které lze přizpůsobit vašim potřebám a dodat tak veřejnému prostoru pocit domova. Pohovka lavice Aroud s USB nabíječkou dokáže díky své modularitě eliminovat plýtvání místem a poskytne vám více prostoru pro personalizaci vašich prostor.

Jednou z nejlepších věcí na modulárních sedacích lavicích Around je, že se s nimi snadno pohybuje a přizpůsobí se tak podle vaší potřeby; ať už potřebujete posadit zákazníky nebo návštěvníky, nebo jen máte chuť na nové uspořádání sedadel, modulární sedací lavice Around lze snadno zmenšit, rozšířit nebo nově uspořádat. Lidé se zde mohou natáhnout nebo sedět naproti sobě a volně se opírat. Modulární sedací lavice Around jsou ideální pro obchody a maloobchody; kombinují kontrastní vlastnosti pohodlného odpočinku s otevřenou výzvou ke vstupu a posezení.

Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

U nás také najdete zákazníky velmi oblíbené modulární lavice a pohovky řady Magnes.

modulární lavice - pohovky AROUND

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.