LUK NÁBYTEK

modulové pohovky a křesla MAGNES

Modulové pohovky Magnes umožňují vytvořit velký počet prostorových uspořádání díky velkému množství jednotlivých, vzájemně se napojujících modulů. Jednoduché tvary umožňují vytvářet kombinace vhodné pro interiéry bank, škol, recepcí, pošt, univerzit, galerií, nákupních center, nemocničních čekáren a ordinací.

Modernizovaný systém sezení Magnes II má nejen vylepšenou podobu, ale i řadu nových funkcí. Díky novým detailům je systém pohovek a křesel Magnes II ještě flexibilnější, a tím umožňuje vytvořit větší počet prostorových uspořádání. Základní fungování je stále stejné. Jednotlivé součásti se vzájemně napojují, čímž vytvářejí sestavy a tvary působící na sebe vzájemnou magnetickou silou.

Jednoduchý tvar modulů pohovek Magnes umožňuje vytvářet kombinace vhodné pro každý interiér. Skromné tam, kde slouží jako doplněk prostoru, či komplexní a rozsáhlé tam, kde mají být dominantním prvkem. Nová generace systému Magnes II nabízí větší potenciál pro projektanty. Nyní už se jejich fantazii nekladou žádná omezení. 

Díky rozsáhlé řadě výrobků nabízených v rámci tohoto systému se  modulové sezení Magnes II hodí do každého interiéru. Může vyplnit prostornou halu v moderním kancelářském bloku a stejně snadno se vejde i do úzké chodby. Co je však nejdůležitější – nedominuje interiéru, ale důmyslně podtrhuje jeho charakter. Pohovky Magnes II jsou výborným řešením pro místa, jako jsou čekárny, recepce a odpočinkové zóny. Tento systém velmi dobře funguje i v otevřených halách nákupních středisek či vysokých škol. I ten nejmenší prostor lze oživit pomocí zajímavé kombinace prvků Magnes II. Efekt je překvapující. Stačí zvolit vhodné tvary a barvy a přitažlivý design je hotový.

Recepce je vizitkou každé firmy. Modulové pohovky a křesla Magnes II jsou v těchto prostorách dokonalým řešením. Jednoduché, atraktivní uspořádání a vhodně zvolené barvy dokonale zvýrazní charakter recepční zóny. Jelikož ho lze použít i k vytváření malých sestav, vejde se systém Magnes II i do velmi malých interiérů. Výrobky této řady se také krásně vyjímají jako volně stojící kusy. Lze je použít k vytváření zajímavých kombinací, které nezaberou mnoho místa, a přesto vypadají obdivuhodně.

Pohovky a křesla Magnes se skvěle se hodí tam, kde vás okolnosti nutí k delšímu sezeníErgonomický výrobek – co to vlastně znamená? Esteticky příjemný, užitečný, pohodlný a odolný. Magnes II nabízí všechny tyto vlastnosti, takže může sloužit k řadě různých funkcí v nejrůznějších interiérech. Pohodlí zajišťují zaoblené okraje sedáku, šikmá základna zaručující dostatek místa na nohy a stabilní opěradlo u vybraných modulů.

Řešení sezení pro čekárny poliklinik, ordinací či nemocnic, které vyžadují speciální vlastnosti. Nejde jen o estetiku a pohodlí, stejně důležitý je i druh povrchu. Použitá potahová látka musí odpovídat zvláštním normám. Zvolené čalounění musí být trvanlivé a odolné i při častém čištění. Produktová řada Magnes nabízí širokou škálu odolných, snadno čistitelných potahových materiálů.

Magnes II je flexibilní systém. Je efektní jak ve velkých prostorech, tak i v malých interiérech. Součástí linie Magnes II jsou sedací soupravy, stolky, křesla a mnoho jiných komponentů. Magnes II – maximální funkčnost, s minimálním množstvím prvků. Konstrukce modulových sedacích souprav je zhotovená z oboustranně laminované dřevotřískové desky. Stabilní a solidní struktura umožní dlouhodobé používání a použité prvky čalounění zaručí vysoký komfort sezení.

Diferencovaná, odvážná barevnost rozmanitých čalounických materiálů usnadní realizaci i neobvyklých vizí interiérového designéra. Pro zaslání více informací nás neváhejte kontaktovat. Pro zaslání více informací o tomto produktu nás můžete kontaktovat zde.

V naší nabídce také najdete modulární pohovky a lavice produktové řady AROUND.a také konfigurovatelné sezení SYS.

 

Pro zaslání individuální cenové nabídky nebo nezávazného návrhu - vizualizace rozmístění modulů Magnes ve vašem prostoru nás neváhejte kontaktovat.

V naší nabídce sezení do veřejných prostor dále najdete lavice a pohovky z produktové řady:

modulové pohovky a křesla MAGNES

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.