LUK NÁBYTEK

Lavice, křesla, židle do nemocničních prostor

Lavice, křesla, pohovky do nemocničních prostor

Ve společnosti LUK nábytek víme, jak důležité je pohodlí, odolnost a kvalita u sezení pro čekárny v nemocnicích a lékařských ordinacích, kde v mnoha případech může být čekací doba delší, než se očekávalo, a pacienti a jejich příbuzní potřebují odpovídající nábytek.

Jaké vlastnosti by mělo mít sezení v čekárně.

Aby mohla být sedačka použita v čekárně nemocnice nebo v čekárně lékařské ordinace, měla by splňovat některé vlastnosti, které ji činí optimální pro tento druh zařízení. Nezáleží na tom, zda se jedná o židli, křeslo, pohovku nebo lavici, pokud splňují požadavky, které uvádíme níže.

  • Ergonomie

Židle do čekárny musí být především ergonomické. Jak jsme již řekli, čekání v nemocnici nebo lékařské ordinaci se může zpozdit a uživatelé těchto sezení by se měli cítit pohodlně. Navíc mluvíme o pacientech, kteří navštěvují lékařské centrum, aby se léčili z nemoci. O to více je proto potřeba, aby židle, křesla, lavice nebo pohovky, kterými je čekárna nemocnice nebo ordinace vybavena, splňovaly požadavek na ergonomii a byly dostatečně pohodlné.

  • Materiály

Dalším nezbytným atributem sezení do čekáren v lékařských ordinacích a nemocnicích je výroba z materiálů, které umožňují snadnou údržbu sedadel. Odolnost a kvalita materiálů jsou velmi důležité, protože průchod osob je neustálý, a proto je důležité mít v čekárně kvalitní, robustní židle, křesílka a lavice. Nejlepšími materiály rámů a nožek pro tyto veřejné prostory jsou hliník a nerezová ocel. Co se týče skořepin, nejlepší jsou vyrobeny z polypropylenu nebo čalouněné snadno udržovatelným látkami s antibakteriální úpravou jako je Valencia nebo Silvertex.

  • Adaptace prostoru

Čekárny jsou obvykle malé prostory, které potřebují osobitost a teplo. Pohovky a křesla v čekárně musí splňovat všechny potřeby pacientů a jejich doprovodu. Sedadla však musí čekacímu prostoru dodávat osobitost a musí se umět přizpůsobit prostoru, ať už v malé místnosti, nebo v úzké chodbě. Stejně tak v případě prostornější čekárny kde také budeme potřebovat nábytek, který prostoru zajistí příjemný pobyt.

  • Design

Když mluvíme o atributech židlí čekáren lékařských center, je klíčovým prvkem design. Právě design židle, nízkého sezení, křesla, pohovky či lavice umožní, aby sezení splňovalo předchozí 3 požadavky: aby bylo ergonomické, snadno se udržovalo a dokázalo se přizpůsobit prostoru. Je zbytečné mít tyto základní atributy, pokud sedačka nemá atraktivní estetiku a design.

Proto máme v naší společnosti LUK NÁBYTEK široký sortiment sezení pro čekárny pro nemocnice a lékařské ordinace, který dokonale splňuje všechny nezbytné požadavky na pohodu pacientů a jejich doprovodu, s designem, který se dokonale přizpůsobí prostoru, kde bude umístěno.

Lavičky v čekárně

Lavice a modulární sezení jsou perfektní volbou pro vybavení prostorných čekáren, nebo také čekáren umístěných na chodbách. Pro tyto prostory máme různé modely a provedení lavic, modulárního sezení, které kombinují formální estetiku a funkčnost. Jako jedno z nejlepších řešení můžeme doporučit konfigurovatelné sezení MAGNES,nebo kovové modulární lavičky JOY, které se dokáží přizpůsobit potřebám každé čekárny.

Židle pro kliniky, nemocnice a lékařské ordinace

Pokud jsou rozměry čekárny menší, je vhodnější ji vybavit jinými typy sedadel, jako jsou stohovatelné židle. Nabízíme širokou škálu možností, jak vybavit každou čekárnu. Například židle MULTI nabízí tu výhodu, že je stohovatelná až do 40 židlí.

Sedací soupravy do čekáren

Jednou z nejlepších možností pro vybavení čekáren nemocnic nebo lékařských ordinací jsou křesla a pohovky do čekáren. Tento typ sezení, který větším sklonem opěradla poskytuje lepší pohodlí pacientům a jejich doprovodu. Některé modely s nízkým sezením, například křesla řady CONNECT umožňují přidání područek, které usnadňují starším lidem nebo lidem s určitými problémy s pohyblivostí vstát ze sedadla s menší námahou.

Nemocniční křesla

Při výběru křesel pro nemocniční prostředí je třeba vzít v úvahu řadu faktorů. Nejen, že budete muset vyjít vstříc pacientovi, ale i návštěvníkům, kteří nemají tak specifické požadavky. To znamená, že budete muset zvážit pořízení různých typů židlí – těch, které nabízejí dostatečnou podporu pacientům v rekonvalescenci, nebo se speciálními potřebami a také pohodlné židle pro návštěvníky.

Nemocniční křesla potřebná pro vaše konzultační místnosti se pravděpodobně budou lišit například od křesel v čekárně. Možná by také stálo za to zvážit potřeby pacientů na různých odděleních. Potřeby návštěvníka nebudou tak rozsáhlé jako potřeby pacientů. Většina nebude mít specifické lékařské potřeby, které by vyžadovaly nemocniční křeslo, ale existuje typ křesla, kterému by personál dal přednost.

Nemocniční oddělení může být velmi přeplněné veškerým nezbytným vybavením a nábytkem, a proto může být modulární sezení dokonalým řešením pro nemocniční chodby a čekárny. V některých prostředích může být užitečné, pokud je nemocniční nábytek stohovatelný, protože jej lze přesunout mimo dobu návštěv.

Lékařské kancelářské židle

V této sekci nabízíme několik řad kancelářských křesel pro zdravotnictví, včetně křesel pro konzultační a léčebné místnosti, farmaceutické, laboratorní, výzkumné a dalších zdravotnická prostředí. Sortiment zahrnuje sezení dostupné v různých variantách z antimikrobiálních vinylů a tkanin pro nemocnice.

Dále dodáváme řadu sedlových stoliček používaných v sonografickém, stomatologickém a chirurgickém prostředí. Náš sortiment zahrnuje také řadu antistatických židliček s plynovým pístem, které lze použít v laboratořích, technických, farmaceutických a dalších prostředích, kde může být takové sezení vyžadováno.

Sezení do nemocničních prostor si také můžete osobně vyzkoušet na naší vzorkovně LUK nábytek na třídě Tomáše Bati 1560, 760 01 Zlín.

Lavice, křesla, židle do nemocničních prostor

Top

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.