Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

konferenční židle MULTI

konferenční židle MULTI design A. Basaglia e N. Rota Nodari

Produktová řada Multi zahrnuje kromě konferenčních židlí také barových židle a lavice do čekáren. Sedák a zádová opěra je vyrobena z polypropylenu s anti – UV úpravou v několika atraktivních odstínech. K dispozici je také verze čalouněná v látkách Mirage nebo ohnivzdorné eko kůži Planet, dále je možno zvolit síťovanou zádovou opěru, verzi s područkami nebo bez područek.

Rám židlí je vyroben z lakované nebo chromované masivní oceli. Židle jsou stohovatelné max. 20 kusů a až 40 na vozíku. Židle Multi jsou skvělým řešením pro učebny, kongresové sály, semináře, zdravotnictví, konferenční či školící místnosti, a to i díky možnosti područkám s barevnou loketní opěrkou a sklopným psacím stolem z HPL.

Velkou výhodou je odnímatelný samonosný psací tablet z ABS nebo HPL, vhodný jak pro praváky, tak i pro leváky; po konferenci můžete rychle vrátit psací stoky a skladovat je v mobilním vozíku. Doplňky k židlím Multi: distanční tyče a konektory pro spojování židlí do řad, odkládací přihrádka, transportní vozík na židle a sklopné psací stolky. Multi se skvěle doplňuji se stoly Archimede, Galileo nebo Pitagora.

Lavice jsou k dispozici ve verzích 2, 3, a 4 - místná s polypropylenovou nebo síťovanou zádovou opěrou, dále čalouněné provedení. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

konferenční židle MULTI

Top