Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

sklopné stoly ARGO T

konferenční kancelářský stůl ARGO T Argo Libro T

Prostorově úsporný stůl na kolečkách, který lze složit do šířky 40 cm. Tento stůl nabízí širokou a bezpečnou pracovní plochu. Rámy stolů Argo T jsou navrženy tak, aby byly opatřeny kulatými nebo eliptickými stolovými deskami. Argo T jsou vhodné do konferenčních místností a sálů. Dále mohou být použity během krátkých schůzek pracovních skupin, pro bankety a další veřejné prostory.

Při jakémkoliv umístění poskytují dostatečnou flexibilitu využití. Mechanický skládací systém usnadňuje manipulaci, kterou snadno zvládne jedna osoba. Po sklopení může stůl snadno procházet dveřmi a výtahy a může být také umístěn v malých skladech. Stůl je vybaven exkluzivním patentovaným anti - blok systémem, který dokáže chránit ruce uživatele při sklápění stolu.

Nohy stolu jsou k dispozici v různých povrchových úpravách RAL nebo chromované. Produktová řada sklopných stolů na kolečkách Argo zahrnuje také stoly s obdélníkovými a čtvercovými stolovými deskami. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

sklopné stoly ARGO T

Top