Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

stůl ARGO LIBRO

konferenční stůl sklopný stůl Argo Libro

Libro je prostorově úsporný stůl velkých rozměrů, který lze složit do 40 cm. Je k dispozici v široké škále velikostí a lze jej použít při konferencích, schůzích, pracovních skupinách a školeních a zároveň poskytnout místu dostatečnou flexibilitu využití. Mechanický skládací systém usnadňuje pohyb tohoto stolu pouze jednou osobou. Po sklopení může stůl snadno procházet dveřmi a výtahy a může být také umístěn v malých skladech.

Tyto sklopné stoly na kolečkách mají certifikát EN 15372: 2016, což dokazuje jeho robustnost, spolehlivost a bezpečnost. Stůl je vybaven exkluzivním patentovaným anti - blok systémem, který dokáže chránit ruce uživatele při sklápění stolu. Tato produktová řada zahrnuje inovativní, estetické, funkční prvky a systémy pro kanceláře, školící a konferenční sály, učebny a knihovny.

Mobilita a skladovatelnost těchto stolů vodorovně nebo svisle jsou hlavní výhody stolů Argo. Dvojitá kónická noha, vyrobená z oceli, nabízí odolnou a stabilní oporu, evokující eleganci a lehkost. Nohy stolu jsou k dispozici v různých povrchových úpravách RAL nebo chromované. K dispozici jsou také stoly s eliptickými stolovými deskami. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

stůl ARGO LIBRO

Top