Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

židle I-LIKE

jednací – konferenční židle I-LIKE design_ Alberto Basaglia / Natalia Rota Nodari

Sedák a zádová jsou standardně vyrobeny z vyztuženého polypropylenu se silnějšími okraji a anti-UV úpravou. Na přání je možné použít polstry na sedák i zádovou opěru a zvýšit tak komfort sezení. Rám je vyroben z trubkového kulatého ocelového rámu taženého za studena, o průměru 11 mm s povrchovou úpravou chrom nebo šedá.

I-Like, stohovatelná židle se sklopným psacím stolkem a přepravním vozíkem s kapacitou až 40 kusů, s lehkým – minimalistickým designem vhodná pro každý veřejný prostor. I-Like - židle moderního vzhledu poskytující komfortní sezení. ILike lze také spojovat do řad. Snadné stohování pomáhá šetřit místo v jakékoli třídě, místnosti nebo prostoru, kde se pořádají schůzky, lekce, kurzy.

Produktová řada stohovatelných židlí pro školicí místnosti se skládacím tabletem a transportním vozíkem je velmi praktická pro víceúčelové veřejné prostory,Mohou být snadno přemístěny až po 40 kusech pomocí přepravního vozíku a umístěny i v menších prostorech pro skladování. Díky kvalitním materiálům použitým na tuto stohovatelnou židli, která je extrémně lehká (pouhých 6 kg,) je židle velmi pevná, vyhovující certifikátu EN 15373 úrovně 3.

Volitelné doplňky židlí I-Like podle potřeb uživatele

  • sklopný tablet z HPL
  • područky
  • konektory pro spojování židlí do řad
  • transportní vozík s kapacitou až 40 ks
  • polstrování pro komfortnější sezení
  • košík na dokumenty atd.

V naší nabídce také naleznete skládací jednací a konferenční židle na kolečkách Key Ok nebo Cosmo. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

židle I-LIKE

Top