Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

HERNÍ ŽIDLE

DOPRAVA a DOBÍRKA u nás ZDARMA

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
4490
11099
79 položek

Herní židle

Jestliže trávíte mnoho hodin hraním videoher nebo sezením u vašeho pracovního stolu, pak si zasloužíte kvalitní herní židli. Tato část herního zázemí bývá často přehlížena, ale není pochyb, že herní židle je skvělá investice. Tyto herní židle jsou specificky navržené k správnému držení těla a páteře před počítačem. Nejenže se sníží vaše únava a nepohodlí, ale také se zvýší vaše soustředění výkon ve hře.

Herní židle nabízí pohodlné ergonomické sezení, které ocení každý správný hráč. Aby byla šitá na míru vašim potřebám, liší se různými druhy mechanik, potahovými materiály, zpracováním kříže a bederních opěrek. Nejlepší herní židle poskytují skvělý komfort a ergonomickou podporu pro vaše tělo. Ergonomický krční a bederní polštář jsou přesně navrženy se zadní opěrou k poskytnutí perfektní ergonomické kontroly. Přizpůsobitelné opěrky rukou a naklápěcí mechanismus dovoluje přizpůsobit sedadlo bez jakýchkoliv zábran.

Herní židle DXRacer jsou sestaveny podle přesných kvalitativních standardů, aby zákazníkům nabídly ultimátní stupeň luxusu a pohodlí. Ačkoli byly tyto herní židle vyrobeny ke zlepšení herního zážitku, staly se také skvělou volbou pro práci a relaxaci. Herní židle DXRacer pozvednou váš zážitek na vyšší úroveň. Herní židli produktové řady DX RACER můžete také osobně vyzkoušet na našem showroomu.

Top