Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK

konferenční židle se sklopným stolkem ROVER EVO

ROVER EVO – revoluční koncepce židle vhodná do škol, školících, konferenčních a zasedacích místností.

Skvěle se také hodí do univerzit, multimediálních prostor a dalších veřejných prostor. Židle je vyrobena z šedé injektážní polypropylenové (100% recyklovatelné) skořepiny s područkami, s perforací v horní části. Rover Evo je k dispozici v odstínech tmavě šedá, zelená nebo oranžová nebo čalouněná verze ohni odolnou látkou nebo eko kůží.

Díky kolečkům umístěným na základně (580 x 580 mm)se židle snadno pohybuje po místnosti. Základna nabízí velkoryse velký úložný prostor (30 l prostoru) pro tašky a batohy. Na straně židle jsou také dva držáky pro láhve. Velká plocha sklopného stolku o rozměrech 570x370 mm (největší ve třídě) prochází kolem své vlastní osy a otáčí se kolem židle o 360 °, čímž je dokonale kompatibilní s pravostrannými nebo levostrannými uživateli.

Psací plocha je vybavena dvěma kanálky pro vertikální umístění tabletu a smartphonu. Vzhledem k velkému rozměru sklopného stolku se na povrchu snadno vejdou knihy a dokumenty A4 nebo notebook a tablety (až 76 kg). Díky polypropylenové struktuře jsou konferenční židle Rover Evo snadno udržovatelné. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.

konferenční židle se sklopným stolkem ROVER EVO

Top