Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím
LUK NÁBYTEK
Veškeré produkty

LAVICE DO ČEKÁREN

Řadit dle:
Cena
Cenový rozsah:
3954
41570
103 položek

Třímístná lavice Luk 136

5 542 Kč
Na objednání

Čtyřmístná lavice Luk 137

6 050 Kč
Na objednání

Pětimístná lavice Luk 138

6 512 Kč
Na objednání

Dvoumístná lavice Luk 140

5 609 Kč
Na objednání

Dvoumístná lavice Axo

6 890 Kč
Na objednání

Dvoumístná lavice Axo - 1

7 690 Kč
Na objednání

Dvoumístná lavice Axo - 2

8 890 Kč
Na objednání

Dvoumístná lavice Axo - 3

7 780 Kč
Na objednání

Dvoumístná lavice Axo - 4

8 860 Kč
Na objednání

Lavice do čekáren - nabídka komfortního sezení do čekáren, recepcí, lobby a ostatních veřejných prostor. Z našeho sortimentu lavic si můžete vybrat sezení dvou až pětimístné s možností pevného kotvení k podlaze. Dále je možno místo sedáku lavic umístit praktický odkládací stolek. Materiál sedáků je možné zvolit ze dřeva, plastu, kovu nebo čalouněnou verzi a přizpůsobit je tak vzhledu čekárny, rámy lavic jsou k dispozici v několika povrchových úpravách.

Pro čekárny ordinací a ostatních zdravotnických zařízení doporučujeme snadno omyvatelné plastové lavice, nebo čalouněné kvalitní lehce čistitelnou koženkou. Vhodné uspořádání lavic ve větších čekárnách úřadů, galerií, bank a také školních chodeb může pomoci s praktickým rozdělením větších prostor na otevřené nebo uzavřené celky a dát tak čekárnám jedinečný vzhled. Pro takové prostory doporučujeme osvědčené lavice, křesla a pohovky řady Magnes.

Jako novinky jsme do nabídky zařadili moderní čekárenské lavice SI a RN.a kovové lavice.

Top